Loading…

O firmie

Firma Dalin Sp. z o. o. powstała we wrześniu 2010 roku. Przedmiot działalności spółki stanowi:

  • produkcja maszyn, urządzeń oraz narzędzi głównie dla sektora górniczego, geotechniki i geologii, budownictwa oraz drogownictwa,
  • wykonywanie konstrukcji spawanych,
  • dokonywanie remontów i konserwacji maszyn produkcji własnej i obcej.

Zakres działalności firmy jest stale poszerzany o nowe usługi, aby dopasować ofertę firmy do aktualnych potrzeb rynkowych. Sukcesywny rozwój i wzrost potencjału Dalin Sp. z o. o. czyni z firmy wiarygodnego i solidnego partnera. Na przestrzeni trzech lat od powstania firmy staliśmy się jednym z czołowych producentów narzędzi oraz podmiotem świadczącym kompletne usługi remontowo-naprawcze dla górnictwa.

Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Szybko jednak udało się nam znaleźć odpowiednie miejsca dla naszych kolejnych oddziałów. Na dzień dzisiejszy posiadamy hale produkcyjne w Trzebini i Chrzanowie, gdzie znajduje się też biuro firmy. Lokalizacja naszych oddziałów nie jest przypadkowa, bowiem współpracując m. in. z polskimi kopalniami, staramy się być jak najbliżej naszych klientów oraz wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Wśród odbiorców produktów Dalin Sp. z o. o. znajdują się renomowane firmy działające w branży górniczej, geologicznej i geotechnicznej nie tylko na terenie kraju czy Europy, ale również z całego świata. Z naszej oferty bezpośrednio korzystają również same kopalnie, zarówno w Polsce jak i na świecie.

Aby stale się rozwijać i móc oferować naszym klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie, wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i nawiązujemy współpracę z wieloma uznanymi polskimi oraz zagranicznymi podmiotami.

Oferujemy Państwu szeroki wybór maszyn, narzędzi, oraz usług, które wykonywane są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami oraz najnowszymi rozwiązaniami światowymi.

Dbając o wysoki standard wykonywanych usług, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników. Bogato wyposażony park maszynowy jest gotów sprostać nawet największym wyzwaniom.